Naše reference

USN je od roku 2014 výhradním dodavatelem sportovní výživy Symbio+ Cycling teamu, který byl založen v roce 2010 s velmi ambiciozním plánem, a to vytvořit skutečnou konkurenci profesionálnímu teamu České spořitelny. V roce 2013 se Symbiu+ podařilo obsadit 4.místo v teamové Prestige Trophy Kola pro Život a v roce 2014 dokonce 2.místo. Záměrem je nabídnout komfortní týmové zázemí a program po celý rok pro dospělé, děti i juniory.

Petr se narodil 8. 1. 1977 v Jablonci n/Nisou, ale vyrostl v Liberci. Momentálně žije v Praze, kde pracuje jako osobní trenér v Olympia Fitness T&M, tam jej také můžete kontaktovat, pokud byste měli zájem o jeho služby. Jinak to lze i na jeho osobních stránkách www.petrchalupny.cz Jsme velice hrdí, že máme možnost spolupracovat s lidmi jako je Petr, který si jde za svým cílem a vše co dělá, dělá naplno. Velmi nás těší když vidíme jak hrdě nás reprezentuje.

Jakub, spoluzakladatel ambiciózního projektu FitnessMiláčci, prošel rozličnými sportovními odvětvími. Přes tenis a atletiku se dostal až k fotbalu, který hrál na vrcholové úrovni osm let v mládežnických a juniorských kategoriích FC Slovanu Liberec. Po zahájení vysokoškolských studií se začal intenzivněji věnovat oblasti fitness a posléze i problematice zdravé výživy. Specializuje se na komplexní servis pro klienty, do kterého patří osobní tréninky v posilovně, skupinové lekce, vytváření jídelníčků i celkové poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Je autorem redukčně-posilovacího programu Sexy booty & six pack, při kterém se střídá cardio zátěž s nejúčinnějšími posilovacími cviky oblastí stehen, břicha a zadečku. V současné době působí jako trenér ve Family Fitness Olgy Šípkové na Zličíně.

Gustav has worked for many years as a personal trainer for a variety of clients. Most recently, he has been certified as a Les Mills CX WORX™ instructor, and he teaches this revolutionary intensive core training class at Holmes Place in Prague. He founded the MPT Academy in July 2012, and personally trains his sister and co-founder, Ria Hrušovskova, for her many bodybuilding and fitness competitions.

Eva je spoluzakladatelka ambiciózního projektu FitnessMiláčci, se od malička věnovala sportovnímu aerobiku, ve kterém dosáhla skvělých výsledků – tituly týmové mistryně republiky z roku 2001 a vicemistryně světa z roku 2002 hovoří za všechny ostatní. V poměrně mladém věku začala také aerobik trénovat a vášeň pro trénování ji zůstala dodnes. Jako osobní trenér působí již od roku 2005, poslední dva roky ve Family Fitness Olgy Šípkové na Zličíně. Kromě osobních tréninků vede i skupinové, zaměřuje se na TRX, Nike training club a další funkční tréninky. V rámci komplexní péče sestavuje klientům také jídelníčky. Aktivně hraje squash, miluje lyžování a v roce 2013 úspěšně dokončila magisterské studium na Přírodovědné fakultě Univerzity Karlovy v oboru Analytická chemie.

Ria founded the MPT Academy in July 2012, together with her brother, Gustav, and she is a full-time member of the team, focusing on personal training, nutrition, massage therapy and group  fitness instruction. She is currently training for the IFBB Bikini Competition, and is blogging about her progress on MPT web.

Ryan Terry is a 22 year old plumber who was crowned Mr Great Britain and took his modelling passion even further by beating 40 other countries for the prestigious title of Mister International 2010 in Jakarta, Indonesia. In addition to the main title he won the title of ‘Best Body’ beating off the majority of seasoned and professional models.