Naši trenéři

Jmenuji se Tomáš Vágner, je mi 30 let (6.11.1986), narodil jsem se v Teplicích a pravidelnému cvičení se věnuji zhruba 10 let. Od malička jsem aktivní člověk v oblasti sportu a vždy jsem byl k němu veden. V 6 letech jsem začal hrát fotbal na pozici brankáře a k tomu jsem dělal i další aktivní sporty. Fotbal jsem hrál za FK Teplice na vysoké úrovni až do svých 26 let (s různými přestupy po ČR i do Německa). Zahrál  jsem si druhou a po postupu i první futsalovou ligu za Olympik Mělník. Nikdy jsem neměl žádné vážnější zranění! Jsem zakladatelem a nyní předsedou a statutárním zástupcem sportovního týmu Workout Mělník, z.s. S fitness centry jsem se seznámil skrz fotbal přibližně v 17 letech, kdy jsem hodně řešil moji postavu. Poslední 3 roky cvičím výhradně s vlastní váhou těla (kalistenika / street workout). Jedná se o rytmické a funkční posilování, které slouží k rychlému rozvoji síly, vytrvalosti a rovnováhy. Je unikátním cvičením, které dokonale rýsuje vaše tělo, které je jedinou činkou a strojem, který potřebujete! Založil jsem se svým týmem sportovní projekt BATTLEMANIA, kde každý rok soutěží ti nejlepší atleti z České a Slovenské republiky v silových disciplínách na hrazdě, bradlech a zemi. Baví mě stále fitness, kde jsem certifikovaným trenérem II.třídy z akademie Ronnie.cz a nabízím své služby osobního trenéra na Mělníku i mimo něj.

Petr v součané době působí jako Master Trainer v Jatomi Fitness Eden. Jeho specializací jsou tréninky zaměřené na rovnováhu, výbušnost a sílu, zpevnění zádového aparátu, úbytek váhy a přírůstek svalové hmoty. V oboru fitness se pohybuje od roku 2001 a spolupracoval s Mistry světa v kolové, s fotbalovým klubem FC Boskovice a s hokejovým klubem HC Boskovice. Sportovní úspěchy: 2. místo na juniorském ME v kolové, 1. místo na juniroském MČR v kolové Kvalifikace: Trenérská škola Petra Stacha, Osobní trenér, kondičního cvičení, Instruktor kondičního posilování, Instruktor fitness, GUN-eX STRENGTH & POWER TRAINER Kontakt: 00420 777 832 706, petr.hason@icloud.com

Sama jsem důkazem toho, že lze změnit radikálně celý životní styl, a dosáhnout vysněných představ. Zeptejte se mě na můj příběh a já Vám pomůžu i s Vaší cestou k úspěchu. Kvalifikace: Instruktor fitness- Trenérská škola FitPraha, Funkční trénink na závěsných a kluzných systémech- Trenérská škola Petra Stacha. Zájmy: Fitness a zdravý životní styl, Bikiny fitness a physique. Motto:"Nikdy se nevzdávej svých cílů a snů!" Zaměření: Kruhové a kondiční tréninky, Redukce nadváhy, Tvarování postavy, Cvičení na TRX

Dušan Porubský se narodil 26.11.1985. Specializuje se na zdravotně funkční trénink pro běžnou klientelu, tvarování postavy, kondiční trénink, nabírání svalové hmoty, spalování tuků a výživové poradenství. Dosažené vzdělání: Face Czech Acedemy - rekvalifikace osobní trenér, Nutris - Certifikovaný Poradce pro výživu, 3D Fitness Academy – Funkční trénink. Kontakt na Dušana je: tel.: +420 604 460 768, email: dusanporubsky@atlas.cz, momentálně působí v www.jatomifitness.cz

Tomáš Ďurán se narodil v roce 1991 v Pardubicích, vyrůstal ve východních čechách, kde se od 6ti do 15ti let věnoval závodně biatlonu než přišlo zranění a Tomáš musel se sportem přestat. Krátce na to se začal věnovat posilovně a zdravému stravování. Od 18ti let se začal zúčastňovat soutěží v naturální kulturistice, ve které posbíral spoustu cenných umístění. Nyní své zkušenosti a znalosti předává v Praze kde působí jako osobní trenér a výživový poradce v nově otevřeném World gymu.

Jakub, spoluzakladatel ambiciózního projektu FitnessMiláčci, prošel rozličnými sportovními odvětvími. Přes tenis a atletiku se dostal až k fotbalu, který hrál na vrcholové úrovni osm let v mládežnických a juniorských kategoriích FC Slovanu Liberec. Po zahájení vysokoškolských studií se začal intenzivněji věnovat oblasti fitness a posléze i problematice zdravé výživy. Specializuje se na komplexní servis pro klienty, do kterého patří osobní tréninky v posilovně, skupinové lekce, vytváření jídelníčků i celkové poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Je autorem redukčně-posilovacího programu Sexy booty & six pack, při kterém se střídá cardio zátěž s nejúčinnějšími posilovacími cviky oblastí stehen, břicha a zadečku. V současné době působí jako trenér ve Family Fitness Olgy Šípkové na Zličíně.

Eva je spoluzakladatelka ambiciózního projektu FitnessMiláčci, se od malička věnovala sportovnímu aerobiku, ve kterém dosáhla skvělých výsledků – tituly týmové mistryně republiky z roku 2001 a vicemistryně světa z roku 2002 hovoří za všechny ostatní. V poměrně mladém věku začala také aerobik trénovat a vášeň pro trénování ji zůstala dodnes. Jako osobní trenér působí již od roku 2005, poslední dva roky ve Family Fitness Olgy Šípkové na Zličíně. Kromě osobních tréninků vede i skupinové, zaměřuje se na TRX, Nike training club a další funkční tréninky. V rámci komplexní péče sestavuje klientům také jídelníčky.

Alena pracuje jako nutriční poradce a osobní trenér fitness a kulturistiky v Solárium Fitness BBC. Její specializací je bodybuilding – nabírání svalové hmoty, redukce podkožního tuku, rýsování, tvarování a formování postavy, příprava na soutěže. Při své práci využívá kombinace efektivních tréninkových metod, správného jídelníčku a vhodné sportovní suplementace.  Značku USN považuje za nejkvalitnější pro její funkčnost, výživovou hodnotu a v neposlední řadě i chuť. Alena je věrná značce USN i při své vlastní přípravě na soutěže v kategorii Bikiny Fitness.

Martina je účastnicí dvou Mistrovství Evropy (Kanuas 2005/Debrecen 2007), několikanásobnou mistryní a medailistkou ČR ve sprinterských disciplínách, spoludržitelkou dvou českých rekordů ve štafetě na 4x100m. Zabývá se poradenstvím v oblasti sportovní přípravy, redukčního, kondičního a zdravotního cvičení.

Petr se narodil 8. 1. 1977 v Jablonci n/Nisou, ale vyrostl v Liberci. Momentálně žije v Praze, kde pracuje jako osobní trenér v Olympia Fitness T&M, tam jej také můžete kontaktovat, pokud byste měli zájem o jeho služby. Jinak to lze i na jeho osobních stránkách www.petrchalupny.cz Jsme velice hrdí, že máme možnost spolupracovat s lidmi jako je Petr, který si jde za svým cílem a vše co dělá, dělá naplno. Velmi nás těší když vidíme jak hrdě nás reprezentuje.

He founded the MPT Academy in July 2012, and personally trains his sister and co-founder, Ria Hrušovskova, for her many bodybuilding and fitness competitions. Víc info na: www.mypersonaltrainer.cz , In addition to sharing his coveted tennis expertise, Gustav has worked for many years as a personal trainer for a variety of clients. Most recently, he has been certified as a Les Mills CX WORX™ instructor, and he teaches this revolutionary intensive core training class at Holmes Place in Prague.

Ria founded the MPT Academy in July 2012, together with her brother, Gustav, and she is a full-time member of the team, focusing on personal training, nutrition, massage therapy and group  fitness instruction. She is currently training for the IFBB Bikini Competition, and is blogging about her progress on MPT web. Víc info na: www.mypersonaltrainer.cz

Mistr ČR v kulturistice (6.6.2009 - Men lll. do 172cm), Mistr Evropy v benchpressu GPC (250kg) a vicemistr světa v této disciplíně do 90kg. Poradenství v oblasti výživy, kondičního cvičení, silových sportů a kulturistiky, sestavení suplementačních plánů a cyklů včetně zajištění nejkvalitnějších doplňků výživy značky USN.

Trenér Norman's Fitness - několikanásobný medailista a mistr české republiky v běhu na 400 m, 800m a 4x400m, 1998 – 2007 zařazení v reprezentačním výběru ČR – atletika. 2007 FTVS UK - magisterský diplom, 2007 trenér I. třídy v atletice, 2006 masér pro sportovní a rekondiční masáže.