Merchandise - POS
Vybírejte z široké nabídky podpory prodeje, reklamních předmětů a POS. Našim klíčovým partnerům poskytujeme významnou prodejní marketingovou podporu šitou na míru.

Díky šroubovacímu patentu s tímto shakerem nehrozí "exploze" při přípravě Vašeho proteinu či nápoje. Je velice snadno omyvatelný, spodní část je vyrobena z tvrzeného plastu a horní uzávěr je snadno snímatelný. S tímto produktem eliminujete nepořádek a usnadníte si správnou přípravu (naředění) produktů USN. Mřížka v shakeru napomáhá lépe a rychleji rozmíchat protein nebo jiný produkt ve vodě, mléku či ovocné šťávě, Váš nápoj proto již nebude obsahovat kousky nerozmíchaného prášku. Objem 1000 ml.

Růžový shaker má kapacitu 400ml, je tak ideální pro ty, kteří si chtějí namíchat porci svého oblíbeného koktejlu či proteinového nápoje a vzít si ho sebou do posilovny.

USN barel na vodu je k dispozici v růžové či modré variantě. Užijte si celodenní hydrataci s USN džbánem, který pojme 2,2 litru tekutiny nebo menší na 900ml. Je velmi silný a odolný. Je známo, že je zapotřebí vypít minimálně 2 litry vody denně. Když ráno naplníte, tak máte jistotu dodržení pitného režimu. Doporučujeme si vodu vylepšit Amino Stim, BCAA Power Punch, BCAA Amino Gro či iontovým nápojem z nové řady Purefit.

USN Sports Holdall Bag je ideální pro přenášení těžších věcí, oblečení a samozřejmě Vaše oblíbené USN doplňky. Sportovní taška má Ideální velikost pro trénink, obsahuje 4 přihrádky a USN logo je vytištěné na přední straně. Obsahuje navíc: Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh, gumové rameno pro větší pohodlí při nošení a dvě madla, které mohou být spojeny dohromady. Reprezentujte značku USN a ukažte světu, že jste součástí teamu.

USN Fit Food Bag má tři potravinové obaly a chlazení, které bude ideální, když dorazíte do práce, do posilovny nebo dokonce na cestách.  Naše taška je k dispozici ve stylovém modrém disignu a je omyvatelná. Je zde spousta místa pro všechny Vaše jídla, doplňky stravy a nápoje. K dispozici je také zvláštní prostor na zdravé svačiny. Protein šejkry vejde do postranních přihrádek dokonale sedne a je dodáván s ledový obkladem, aby se Vaše potraviny vydržely čerstvé po celý den! Kvalita skutečného vaku a rukojeti je velmi dobrá.

Diet Fuel Ultralean je produkt vyvinutý za účelem doplnění stravy při dietním programu. Obsahuje 12 vitamínů a 11 minerálních látek. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a udržení normální hladiny glukózy v krvi. Vyvážený obsah sacharidů slouží jako výborný zdroj energie pro trénink. USN Diet Fuel Ultralean je bohatý na syrovátkové bílkoviny z přírodních zdrojů (s vysokým obsahem bílkovin). Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Tento produkt Vám zajistí kompletní nutričně vyváženou náhradu jídla kdykoliv během dne. Výrobek obsahuje všechny esenciální nutrienty v adekvátních množstvích pro podporu zdravého životního stylu a psychiky. Obsahuje 25 g bílkovin, 17 g sacharidů a 2 g tuku.

USN cap jsou k dispozici ve dvou barvách (modré a černé). Je ideální pro posilovnu nebo denní nošení. Jedna velikost pro všechny.

Tento unikátní nerezový shaker vznikl na základě přání našich zákazníků. Oproti klasickému - plastovému je mnohem odolnější a spolehlivější. Mnohem lépe snáší různé pády, a tak Vám vydrží mnohem déle. Je určen lidem, kteří již mají za sebou používání klasických shakerů a chtějí něco víc. Dopřejte si luxus v podobě nerezového shakeru USN. Nedoporučujeme je mýt v myčce. Objem 750ml.

Odliš se a dej vědět o Tvém životním stylu! Naše obaly nevypadají pouze hezky, ale velmi dobře chrání přístroj před pádem a poškrábání. Zároveň Ti náš obal každý den připomene, co je pro Tebe tak důležité - #Challengeyourself

Noste své USN doplňky, jak prášek tak tablety jednoduše a pohodlně v našem chytrém a kompaktním zásobníku na sportovní výživu. Tradiční krabičky na léky nenabízejí možnost přenášet dávky substrátu a nemají oddělené sekce pro kapsle a tablety. USN supplement silo spojuje výhody obou v jednom. Ideální fitness doplněk i dárek pro Vaše blízké.

Pure Protein GF-1 - v sáčcích, které slouží jako vzorky pro nové zákazníky. GF-1 je protein složený ze směsi syrovátkového protein izolátu (Whey Protein Isolate) a koncentrátu, micelárního kaseinu (Micellar Casine), vápenatého kaseinátu (Calcium Caseinate), proteinů z vaječných bílků a sojového protein izolátu. Obsahuje patentovaný STS transportní systém (Sustained Transport Systém) pro postupné uvolňování. Obsahuje ZYMATECH patentovanou unikátní multienzymatickou technologii pro lepší stravitelnost, absorpci a efektivnější využití bílkovin a aminokyselin. Obohaceno L-glutaminem pro lepší přenos dusíku a rychlejší regeneraci. Obsahuje kompletní spektrum vitamínů a minerálů. Extrémně nízký obsah karbohydrátů (sacharidů).

100 % Premium Whey Precision Complete představuje tu nejčistší formu jedinečného bílkovinného substrátu. Obsahuje vysoký obsah bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. 100% Premium Whey Precision Complete obsahuje patentované enzymatické technologie ToleraseTM L a Nutriose FM® pro lepší stravitelnost, absorpci a efektivnější využití bílkovin a aminokyselin. Produkt obsahuje fosfor, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, funkci buněčných membrán, k udržení normálního stavu kostí a k udržení normálního stavu zubů. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin a udržování normální funkci svalů. Draslík ovlivňuje funkci svalů a nervového systému. Vápník přispívající k normálnímu metabolismu a funkci svalů.

USN Tornado Shaker o objemu 550ml s odnímatelným dnem, který slouží pro uchování rezervní (druhé) dávky Vašeho proteinu nebo tablet, které užíváte. Falešné dno je kompletně nepropustné se silikonovým těsněním kolem vnitřního obvodu, náustek uvnitř i vně, Flip-lock kryt hrdla, který nepadá, perfektně sedí do většiny automobilových držáků!

Pokud chodíte cvičit víte, že je naprosto nezbytné mít s sebou ručník. USN ručník má rozměry 50x120cm, a je tak ideální při cvičení na strojích - gramáž 500gsm zaručuje dlouhou životnost. Jde tak o praktický doplněk Vaší výbavy stejně tak jako o hezký dárek pro příznivce zdravého životního stylu.

USN Tog bag - minimalistický batoh na šňůrkách vhodný jako příruční taška na to nejnutnější, co potřebujete s sebou na trénink. Na boku je kapsa na zip pro osobní věci a vršek se stáhne šňůrkou. V případě potřeby lze i snadno vyprat.

Díky šroubovacímu patentu s tímto shakerem nehrozí "exploze" při přípravě Vašeho proteinu či nápoje. Je velice snadno omyvatelný, spodní část je vyrobena z tvrzeného plastu a horní uzávěr je snadno snímatelný. S tímto produktem eliminujete nepořádek a usnadníte si správnou přípravu (naředění) produktů USN.

Plastová sportovní láhev čiré barvy s modrým potiskem loga USN. Normovaná do většiny cyklo-držáků. Šroubovatelný těsnící uzávěr s ventilem. Skvělá pro namíchání jakýchkoli nápojů USN. Dobře padne do ruky a snodno ji udžíte v čistotě. Velmi odolná proti nárazům a pádům. Balení po 1ks - 750ml / 550ml

Univerzální volně stojící prodejní stojan. Stojan se 4 policemi a má rozměry 60x60x170. Velmi účinný POS, disponuje zásobníkem na letáky a je lehký - přenosný.