Go Performance
Tyčinky & Nápoje, které se dají použít pro okamžitý přísun energie, vždy když máte hlad nebo potřebujete okamžitý přísun energie.

Low Sugar Protein Bar je proteinová tyčinka, která je vhodná pro příjem bílkovin během dne třeba i na cestách. Jedna proteinová tyčinka obsahuje 11g bílkovin (31% bílkovin) a pouze 1.3g cukru. Zdravá svačinka Low Sugar Protein Bar je k dispozici ve 3 chutných variantách. 

SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY je nealkoholický energetický nápoj s obsahem kofeinu, L-taurinu, L-karnitinu, beta-alaninu, vitamínů skupiny B a sladidly. Beta alanin a taurin maximalizuje výkon na cestách. Kofein zvyšuje energii během dne a Vitaminy skupiny B podporují metabolismus a snižují únavu a vyčerpání. SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY je k dostání ve dvou příchutích. Bez obsahu laktosy a lepku.

AMINO ENER-G RTD je nealkoholický nápoj s obsahem kofeinu, s aminokyselinami, vitaminy, minerály a sladidlem. Obsah BCAA podporuje regeneraci svalů, v jedné porci získáte 5000mg BCAA. AMINO ENER-G RTD je vynikající pro prevenci ztráty svalové hmoty. Ideální kdykoliv během dne pro získání energie díky obsahu kofeinu. K dostání ve třech různých variantách. Bez obsahu laktosy a lepku.

Spike Burn je nealkoholický nápoj obsahující taurin, L-karnitin, vitamíny skupiny B a vysoký obsah kofeinu. V jednom nápoji do těla dodáte 184mg kofeinu a to s nulovým obsahem cukru. Kofein společně s Taurinem zvyší Váš fyzický výkon a sníží únavu, proto je vhodný při zvýšeném tělesném výkonu. Spike Burn je nápoj vhodný před tréninkem pro dodání energie Vašemu tělu i mysli. Tento nápoj obsahuje navíc extrakt ze zelených kávových zrn, ženšen a extrakt z Guarany. Bez obsahu laktózy a lepku.

Nedovolte, aby Váš rušný životní styl bránil vyváženému jídelníčku. Díky proteinovým tyčinkám Protein Flapjack doplníte tělu 14g bílkovin a ostatní potřebné živiny. Zdravá svačinka je vhodná kdykoliv během dne. Proteinové tyčinky Protein Flapjack jsou ve 3 chutných variantách. 

Nature´s Energy Bar je lahodná svačinka, která obsahuje 17% bílkovin. Tato tyčinka se dodává ve dvou hmotnostech a to ve 30g a 50g. Je to zdravý zdroj vlákniny. Tyčinka se perfektně hodí k dodání energie před a nebo během Vašeho výkonu a to nejen při jízdě na kole. Přirozeně zvyšuje úroveň Vašeho výkonu. Bez obsahu laktózy.

USN Muscle Fuel Anabolic Bars proteinové tyčinky vám poskytnou vědecky podloženou dávku bílkovin a dalších účinných látek jako chutnou svačinu, kterou máte ihned k dispozici. Každá tyčinka poskytuje více než 30 g bílkovin pro růst a udržení svalové hmoty. Obsahuje také 35 g sacharidů pro dodání energie svalům pro syntézu nových vláken. Tyčinka obsahuje také 4.7 g vlákniny a různé vitamíny pro správnou funkci metabolismu. Je vhodná pro muže i ženy jako chutná náhrada jídla tzv. all-in-one svačina.

Složení je naprosto úžasné vhodné jak pro celiaky, pro osoby s laktózou intolerancí, tak vegetariány a hlavně pro aktivní jedince, kteří si chtějí udržet svou energií díky přírodním surovinám. Obsahuje jak všechny potřebné nutrienty, polysacharidy, cukry i zdravé tuky a 14g bílkovin v jedné tyčince, tak vysoce kvalitní a ceněné suroviny jako arašídy, mandle, lískové oříšky, dýňové semínka a sojový protein. Tyčinka je ve sladké i slané variantě. Ideální jako svačinka, během sportovní aktivity (lyže, běžky, kolo atd.), do auta, na snídani, vhodná jako dárek pro aktivní rodiče, sportovce, ale i pro každého.

Protein Delite Bars (P/31%) tyčinky s mandlemi a obsahem syrovátkového bílkovinného izolátu pomohou doplnit, případně nahradit lehké jídlo a dodat potřebné bílkoviny. Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty, k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí.  Jsou určeny zejména sportovcům, kteří žádají bílkoviny a komplexní sacharidy pro optimální přísun živin mezi jídly či po výkonu. Tyčinky o hmotnosti 96g nebo 76g obsahují 30g (P/31%) bílkovin. Tyčinky obsahují vápník, který přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, nervových přenosů, trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk a  je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a  zubů.

Představujeme novou řadu USN energy drinků Spike ve dvou inovovaných variantách - Juice a Sugar Free. Spike byl formulován pro zlepšení duševní a fyzické výkonnosti. Tohoto efektu je dosaženo kombinací kofeinu, taurinu a glukuronolaktonu. Výzkum naznačuje, že tyto látky mohou mít pozitivní vliv na fyzický výkon a náladu. Kofein je mírný stimulant a až 400 mg kofeinu denně v rozdělených dávkách je považováno za neškodnou denní dávku. Fyzická námaha snižuje v těle rezervy Taurinu, jehož dodatečné doplnění proto může snižovat únavu. Bez obsahu lepku a laktózy.

Protein Fuel 25 (P25g/S13g) a Protein Fuel 50 (P50g/S24g) jsou produkty typu Ready-To-Drink. Nápoje jsou složeny z 6-ti složkové směsi bílkovin s minimálním množstvím tuků. Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty, k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. Jeden nápoj (330ml nebo 500ml) dokonale zasytí. Bez obsahu lepku.

Udržujte se optimálně hydratovaní po celý den a nezapomeňte si sebou vzít lahodnou pramenitou vodu USN. Vody není nikdy dost! Svaly obsahují až 75% vody, voda v těle pomáhá regulovat teplotu - termogenezi. Tělo, které je dobře hydratováno, má rovněž lepší imunitu.  Kdo by ji měl užívat? Každý, kdo vyžaduje správnou hydrataci na cestě! Pijte kdykoliv během dne.